Як влітку світ подивитися, себе показати і батьків не вводити у витрати? Якщо ви вчитеся в вузі і трохи говорите по-англійськи, провести канікули з користю дозволить студентська програма Work and Travel 2018 в USA: подивіться Штати, підтягніть мову і трохи заробите. Казково в Америці не розбагатіти, але привезти додому до 5000 доларів — реально. Хоча, звичайно, головне — не гроші, а унікальний досвід, який подарує це подорож. І щоб він був позитивним, корисно прислухатися до порад «бувалих».

Підготовка документів займає багато часу і сповнена різних нюансів, тому ті, хто хоче поїхати в наступному році, можуть вже почати займатися цим питанням. Ворк енд тревел 2018 дасть можливість заробити грошей, подорожувати в США та стати самостійним.

Наскільки добре потрібно знати англійську мову для участі в програмі Work and Travel 2018?

Для роботи в Штатах англійську мову потрібно знати на розмовному рівні — необхідно вміння виразно висловлювати свою думку і розуміти співрозмовника. Знання англійської стане в нагоді при пошуку вакансій в Америці, і при підготовці до співбесіди в консульстві США і вже точно — для роботи в Америці.

Чи складно пройти співбесіду на знання англійської при вступі до програми Ворк енд тревел 2018?

Для участі в студентській програмі Work and Travel 2018 USA потрібно пройти співбесіду в нашому центрі. Ми розуміємо, що ти хвилюєшся, тому постараємося створити для тебе максимально невимушену обстановку. Ніхто не збирається «завалювати» тебе, не хвилюйся. Основна мета співбесіди оцінити твій рівень володіння англійською мовою і розповісти про твої шанси в посольстві на отримання візи. В офісі тебе чекає невелика бесіда англійською на загальні теми: де ти навчаєшся, ніж захоплюєшся, чому хочеш поїхати в США. Все дуже просто!

У таких містах можна зареєструватись на програму Work and Travel 2018 Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Камянець-подільський, острог, остріг, нововолинськ, ковель, дубно, вінниця, житомир, коростень, київ.