Work and Travel 2017

lUZgjinamHIПрограма Work and Travel 2017 відкриває Вам можливість відвідати США. Країну, яка здивує Вас чудовими місцями, привітними людьми, різнобарвною культурою. Саме Ви можете поміняти буденні літні канікули на неймовірну пригоду, яку Ви не забудете ніколи!

За умовами участі у програмі, студентам надається можливість працювати, тобто у Вас буде можливість купити подарунки своїм друзям і рідним.

Вимоги

• бути студентом стаціонарного (денного) відділення ВНЗ (Інституту, Університету, Академії) України

• вік 18 – 23 роки

• знання англійської мови на  рівні не нижче (цілком влаштує базовий, якісний шкільний рівень).

Вакансії Ворк енд Травел 2017

Серед великого вибору студент сам вибирає собі вакансію. Також можливий самостійний пошук. Вакансії по Work WQcirmxAchEand Travel 2017 всі в сфері обслуговування, наприклад офіціант, помічник в готелі, продавець, касир в парках розваг і супермаркетах, адже програма розрахована  на культурний обмін.

Оплата праці в США

Робочий день становить 8 годин на день до 40 годин на тиждень, кожна наступна година оплачується в 150% від стандартної ставки. Всі студенти, ще до прибуття в Штати, обирають вакансію в якій вказано скільки годин будете працювати на тиждень і скільки будуть платити в годину. Ворк енд Тревел 2017 унікальна програма для українських студентів, що хочуть заробити гроші.

Ім'я та прізвище
Телефон
Бажані дати відльоту

Запитання

Програма Work and Travel USA є дуже популярною, про неї знають всі студенти, тому завжди виникає багато запитань, таких як: здійснення телефонних дзвінків, медична страховка, повернення податків, безпека, закони та порядки в США, тимчасові рамки перебування в США за програмою Work and Travel 2017, подорож по США. На всі ці запитання важко написати коротко, тому краще буде, коли Ви зайдете до нас в офіс і ми про все це дуже детально поговоримо.

Також всіх цікавить: підготовка до від’їзду в США, перші дії після прибуття в США, як харчуватися, працюючи по Work and Travel, перша зарплата, друга робота за програмою Ворк енд тревел 2017. Тобто питань є дуже – дуже багато, заходьте до нас, задавайте Ваші питання, ми будемо дуже раді відповісти і допомогти Вам.

Реєстрація work and travel 2017 тернопіль, рівне, луцьк, львів, київ, острог, чернівці, івано-франківськ, хмельницький, вінниця, житомир, камянець-подільський, ковель, нововолинськ.