Збір полуниці і малини в Фінляндії це хороша можливість заробити гроші за літній період часу. Початок і тривалість сезону (з 1 – 30 чеврня до 15 – 30 серпня) залежить від сорту полуниці та погодніх умов, а токож від місця розташування ферми на якій Ви будете працювати. Адже географічно Фінляндія розтягнута з півдяня на північ, а тому навіть один сорт полуниці достигає на півночі і півдні в різний час. Закінчується сезон в кінці серпня. 80% прайцівників – жінки.

У Фінляндії полуницю в основному вирощують на відкритому повітрі. Після закінчення сезону працівники готують поля до наступного сезону.

Як правило з працівниками на фермі розраховуються готівкою за зібраний кілограм.

Сезоним працівникам в Фінляндії обов’язково надається житло.

Види проживання різні: гуртожитки, фермерські будиночки, перероблені фермерські будівлі. Ферми пропонують розміщення, як правило, в будинках, перетворених господарських будівлях, а іноді і в гуртожитках.

Господарства мають спільні кухні, де Ви буде самостійно готувати їсти. На кожній фермі проводиться самоврядування. На деяких фермах облаштовані двох ярусні ліжка. Деякі господарства надають працівникам кімнату з телевізором, DVD-плеєром, Wi-Fi і т.д. Як правило фермери стягують оренду плату за проживання що становить від 1 € до 5 € на добу з людини. Ці кошти будуть вираховані з ваших доходів.

Всі деталі, такі як: етапи оформлення, заробітна плата, деталі проживання, дорога до Фінляндії і назад, що необхідно брати з собою, зв’язок з рідними, грошові перекази на Україну, медицина, графік роботи, надзвичайні ситуації, подорожі, це все ми детально і доступно з Вами обговоримо, так щоб Ви були проінформовані на всі 100%

Початок роботи: 1 – 30 червня

Тривалість роботи: 1,5–2,5 або 2,5–3,5 місяці

Харчування: Харчуваня відбувається за власний кошт, ціни на продукти приблизно на 20% вищі від цін на Україні(деякі ферми надають харчування, вираховуючи його з заробітної плати в кінці сезону)

Вимоги:

Вік 20 – 55 роки

Досвід роботи вітається

Бути готовим до важкої фізичної роботи 6 днів на тиждень

Початок реєстраці 1 версня 2014