Сьогодні Avon – це одна з найуспішніших компаній у світі в галузі парфумерії і косметики, яка має більше ніж 125-річну історію. Прямий продаж складає $9 млрд оберту. У 100 країнах світу компанія налічує більше 6 мільйонів представників і величезну кількість нагород. Нам є чим пишатися.

Коли талановитий підприємець Девід МакКоннелл створив Каліфорнійську парфумерію, почалася історія компанії Avon, а саме у 1886 році.

Не дивно, що першими товарами підприємства є саме парфуми. Були створені 5 ароматів, серед яких, Біла Роза і Фіалка. У свій час МакКоннеллу доводилося займатися торгівлею книг. Тоді він вирішив загортати в замовлення якісь аромати задля зацікавлення покупців. Молодий підприємець здогадався, що мініатюрні ароматні пляшечки зможуть зацікавити клієнтів і клієнток не менше, аніж цікаві історії або модні романи. І в цьому він не помилився! Вже за 10 років компанія Avon заснувала в Сафферні першу косметичну лабораторію. Саме там зараз розташований головний науково-дослідний центр підприємства.

Філософія бізнесу видатного підприємця Девіда Макконелла полягає в ідеї безпосереднього спілкування між покупцем і продавцем. Тому потрібен персонал, який зможе невимушено починати розмову на будь-які теми. Звичайно, що Девід вирішив долучити до свого бізнесу жінок! Він став одним з перших підприємців, хто був здатен брати на роботу представниць жіночої статі, дозволяючи їм стверджуватися у професії та заробляти гроші. Місіс Альбі звернулася до МакКоннелл і історично відбулася як перший торговий представник ейвон львів. Альбі виявилася засновником методу прямих продажів і почала застосовувати його на практиці. Унікальна система Прямих продажів використовується компанією для просування товарів до цього дня. Сьогодні вже понад 6 мільйонів представників в усьому світі будують свій бізнес з компанією Ейвон.

У 1939 році Каліфорнійська Парфумерна Компанія стає під назвою Avon. Так вирішив Девід МакКоннелл, після того як побував в Англії. Прекрасні краєвиди містечка Стретфорд на річці Ейвон підкорили його. Місцевість навколо лабораторії в Сафферні нагадувала Девіду МакКоннелла Стретфорд-на-Ейвон, рідного англійському драматургу Вільяму Шекспіру.